Contact

Contact

Ruimte huren in de buurt is een initiatief van Stichting Radar Wmo diensten.
Voor vragen over ruimtes kunt u contact opnemen met de coördinator van het gewenste Huis van de Wijk.

Ondervindt u mankementen in de website of heeft u een algemene vraag die de coördinator niet kan beantwoorden?
Neem dan contact op met de sitebeheerder.

E-mail: ruimtehuren@wmoradar.nl
Tel:        (06) 51134151

 

Huis van de Wijk Pier 80

Rösener Manzstraat 80
Ivo Montijn
i.montijn@wmoradar.nl
010-3403013
beheer: WMO-Radar
bekijk dit huis
Huis van de Wijk Schiemond

Dempostraat 143
Rachid el Zohri
r.elzohri@wmoradar.nl
0651134151
beheer: WMO-Radar
bekijk dit huis
Huis van de Wijk Westervolkshuis

Spartastraat 1
Saïna Lucio
SLucio@wmoradar.nl
06-55680416
beheer: WMO-Radar
bekijk dit huis
Huis van de Wijk Post West

Tidemanstraat 80
Jessica Riedewald
jessica.riedewald@wmoradar.nl
06-51801531
beheer: WMO-Radar
bekijk dit huis
Huis van de Wijk "De Inloop" / De Kombuis

Bulgaarsestraat 4
Bastiaan van Hees
b.vanhees@wmoradar.nl
010-2457447 / 06-46190949
beheer: WMO-Radar
bekijk dit huis
Huiskamer Het Wijktrefpunt

Oostkousdijk 14-18
Gill Taytelbaum
GTaytelbaum@wmoradar.nl
010-3133460
beheer: WMO-Radar
bekijk dit huis
Huis van de Wijk De Halte

Hoge Schiehof 39
Maurits Verhagen
mverhagen@wmoradar.nl
010-4150514
beheer: WMO-Radar
bekijk dit huis
Huis van de Wijk De Kip

Kipstraat 37
Ahmed Seali
a.seali@wmoradar.nl
010-4855898
beheer: WMO-Radar
bekijk dit huis
Huis van de Wijk Het Middelpunt

Slinge 250
Pieter Snijder
pieter.snijder@wmoradar.nl
0683581034
beheer: WMO-Radar
bekijk dit huis
Huis van de Wijk Millinxparkhuis

Millinxstraat 69
Marvin Hughes
marvin.hughes@wmoradar.nl
0653411874
beheer: WMO-Radar
bekijk dit huis
Huis van de Wijk Oud-Charlois

Clemensstraat 111
Farish Bhaggoe
farish.bhaggoe@wmoradar.nl
0653326772
beheer: WMO-Radar
bekijk dit huis
Huis van de Wijk Carnisse

Texelsestraat 18
Bahia Mhimdan
bahia.mhimdan@wmoradar.nl
010-3031925
beheer: WMO-Radar
bekijk dit huis
Huis van de Wijk De Nieuwe Gaffel

Gaffelstraat 63-A
Graciano Reyke
Graciano.Reyke@wmoradar.nl
06-51774003
beheer: WMO-Radar
bekijk dit huis